Product Details
Additional information
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| Item Type | combs |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Charging Time | NONE |
| Choice | yes |
Product Details
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| Item Type | combs |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Charging Time | NONE |
| Choice | yes |
Reviews