Product Details
Additional information
| Weight | 4.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 40 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Iron |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Type | Dogs |
| Choice | yes |
Product Details
| Weight | 4.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 40 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Iron |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Type | Dogs |
| Choice | yes |
Reviews