Product Details
Additional information
| Weight | 3.905 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 19 cm |
| Brand Name | ATUBAN |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Max. Power | Less Than 1000 W |
| Number of gears | 3 |
| Certification | ce |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Plug standard | EU |
| Function | Thermostatic |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | ATUBAN-502 |
| Type of motor | DC |
| Power Source | Electric, Electric |
| Choice | yes |







Reviews