Product Details
Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Brushes |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Type | cats |
Product Details
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Brushes |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Type | cats |
Reviews