Product Details
Additional information
| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Beds & Sofas |
| High-concerned chemical | None |
| Material | 100% Cotton |
| Wash Style | Mechanical Wash |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Model Number | 2108BLSL8535 |
| Weight | 1000g |
| Type | Dogs |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | heating |
| Is Smart Device | No |
| dog beds mats | pet dog bed |
| dog house tent | cat bed large cats |
| dog house bed | fleece cat beds |







Reviews