Product Details
Additional information
| Weight | 0.158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| Item Type | combs, combs |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Type | cats |
| Voltage | 110-240V |
| Charging Time | 3 Hour |
| Feature 1 | Cat steamy comb |
| Feature 2 | Pet steam Spray Brush dog cat |
| Feature 3 | Cat spray comb |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |







Reviews